De groenste wijk van Leiden

Lid worden?

Het is gratis! Doe mee met de wijk.

AGENDA

•• elke 1e en 3e woensdag van de maand, 14 u: wijk opschonen vanaf Op Eigen Wieken
(dus op 3 mei en 17 mei)

•• Elke laatste donderdagochtend van de maand: ontmoetingen voor en met 50+, Rosmolen 28

'Zwerfvuil wegwerken'

schoonmaakHet opruimen van zwefafval is helemaal geen vies klusje: wie meedoet, krijgt handschoenen en een grijper. En vooral krijg je er tijdelijk wat vrienden bij. Bovendien: het opruimen van je eigen wijk betekent tegelijk het opruimen van je hoofd. Daarom dragen de leden van de schoonmaakploeg telkens met trots het opvallende hesje.
Meedoen? Meld je liefst aan via mail zwerfvuil@wv-merenwijk.nl

Er is meestal nog meer te doen in de Merenwijk. Kijk daarvoor op de Merenwijk Agenda of voor sociale en culturele activiteiten bij SOL.

meer info over de merenwijk

Kijk voor meer nieuwtjes en info over de Merenwijk ook eens op:

Merenwijkpark, over flora en fauna in het wijkpark

Een goede buur, diverse sociaal-culturele activiteiten

• Facebook: Merenwijk

• Facebook: Kinderboerderij

• Nextdoor: kleinschalig nieuws per deelwijk; ook als app op je phone

• Verbeter de buurt: meld klachten en wensen aan de gemeente.

Jouw FOTO hiernaast

Bloembakken voor de Sperwerhorst

De directe omgeving van de Sperwerhorst is flink opgevrolijkt met tientallen bloembakken, gevuld met petunia's, geraniums en groene planten. Woningcorporatie Portaal bezorgde de bewoners deze groene weelde en deed mee met het vullen en verspreiden van de bakken. Er waren weinig bewoners die meehielpen met dit tuinklusje, maar ze kunnen wel dagelijks genieten van het resultaat.

FOTO van de week

sperwerkhorst bloembakken